Opis zdjęcia RTG kręgosłupa i bóle pleców

Opis zdjęcia rtg Witam! Czy mogłabym prosić o pomoc i opis zdjęcia rtg kręgosłupa: http://i.imgur.com/sMAGyP7.png Zdjęcie dostałam bez, a wizyta kontrolna dopiero pod koniec stycznia. Fizjoterapeuta prosił o zdjęcie z opisem, żeby mógł dostosować masaże i ćwiczenia. Z plecami problemy mam już od dawna, jednak od paru miesięcy jest gorzej - ból kręgosłupa na odcinku lędźwiowym i niżej, oraz bardzo silne bóle mięśni pleców po obu stronach kręgosłupa. Z góry dziękuję!!

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Niestety nie ma takiej możliwości, by opisać RTG na podstawie zamieszczonego zdjęcia. Jeśli RTG miało być z opisem, być może wystarczy go odebrać w innym miejscu. Proszę udać się ponownie do miejsca, gdzie było wykonane RTG.