Opis zdjęcia RTG kręgosłupa i bóle pleców
Opis zdjęcia rtg Witam! Czy mogłabym prosić o pomoc i opis zdjęcia rtg kręgosłupa: http://i.imgur.com/sMAGyP7.png Zdjęcie dostałam bez, a wizyta kontrolna dopiero pod koniec stycznia. Fizjoterapeuta prosił o zdjęcie z opisem, żeby mógł dostosować masaże i ćwiczenia. Z plecami problemy mam już od dawna, jednak od paru miesięcy jest gorzej - ból kręgosłupa na odcinku lędźwiowym i niżej, oraz bardzo silne bóle mięśni pleców po obu stronach kręgosłupa. Z góry dziękuję!!

KOBIETA, 22 LAT ponad rok temu
Lek. Izabela Ławnicka
82 poziom zaufania
Witam! Niestety nie ma takiej możliwości, by opisać RTG na podstawie zamieszczonego zdjęcia. Jeśli RTG miało być z opisem, być może wystarczy go odebrać w innym miejscu. Proszę udać się ponownie do miejsca, gdzie było wykonane RTG.