Opis zniesienia fizjologicznej lordozy

witam,,oto opis zniesienie fizjologicznej lordozy POZIOM C3 C4 oraz C4 C5 niewielka tylno-boczna prawa wypuklina podwiezadłowa nieznacznie zwężajaca światło prawego otworu międzykręgowego POZIOM C5 C6 centralno-boczna prawa przepuklina podwięzadłowa jądra miażdżystego zwężająca światło kanału kręgowego i prawego otworu międzykręgowego oraz uciskająca worek oponowy i rdzeń.Poziom C6 C7 bez istotnych Czy jedynym rozwiązaniem jest operacja?do tej pory byłam osobą b aktywną teraz nie wiem co mogę

Badanie MRI jest jedynie badaniem dodatkowym wykonanym z konkretnego powodu i jak każde badanie ma ograniczoną wartość diagnostyczną.
Aby postawić właściwe rozpoznanie niezbędna jest znajomość charakteru dolegliwości, objawów towarzyszących, czynników prowokujących i wielu innych danych.
W każdym przypadku najważniejsze jest określenie zależności objawów klinicznych ze zmianami stwierdzanymi w wykonanym badaniu.
W celu postawienia diagnozy i ustalenia dalszego postępowania i niezbędny jest wywiad i badanie przedmiotowe, które w tym wypadku powinien przeprowadzić neurolog, ortopeda lub neurochirurg.