Oponiak a nadmierne pocenie się

już trzeci rok nie mogę wyjść z domu ani latem,ani zimą, dopóki dojdę do tramwaju cala mokra głowa. tarcica w porządku, analizy krwi też,mam oponiaka czy to może być od niego. czwarty miesiąc kaszlę i nic mnie nie pomaga, cały czas zaziębiam sie

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Opisane nadmierne pocenie teoretycznie może mieć związek z faktem, że ma Pani/Pan oponiaka. Tak naprawdę najpierw wypadałoby jednak wykluczyć inne schorzenia neurologiczne, endokrynologiczne, przewlekłe zakażenia, itd., które mogą powodować nadmierne pocenie. Sugeruję konsultację z lekarzem POZ, który pokieruje dalszą diagnostyką, w tym skieruje Panią/Pana do odpowiedniego specjalisty.