Opóźniająca się miesiączka - czy jestem w ciąży?

Witam, przez ostatni rok miesiączkę miałam idealnie jak w zegarku... niestety w styczniu coś się zmieniło i miałam ją o 3 dni wcześniej (możliwe, że to stres, bo jestem przed maturą, ale co dopiero w maju będzie?), a teraz w lutym w ogóle nie miałam. Współżyję regularnie z moim chłopakiem od roku bez zabezpieczenia, nie biorę żadnych tabletek. Robiłam test po 10 dniach od ewentualnej wpadki, ale wyszło, że nie jestem w ciąży. Koleżanki radziły, żebym powtórzyła test... zrobiłam to tydzień póżniej, ale wskaźnik nic nie pokazał... Czy to znaczy, że nie jestem w ciąży?? Mam też typowe objawy jak przed miesiączką, tylko że słabsze... ból brzucha mam jedynie rano i wieczorem, jest biała przezroczysta wydzielina z pochwy, piersi mnie nie bolą tylko sutki, które są od jakiegoś czasu ciągle nabrzmiałe, no i pryszcze na twarzy też się pojawiają jak przed miesiączką.

KOBIETA ponad rok temu

Dzień dobry!
Opóźnienie miesiączki może być spowodowane stresem. Brak typowych objawów ciążowych nie wyklucza ciąży. Być może w momencie robienia testu stężenie Bhcg było zbyt niskie. Proponuję powtórzyć test.
Z poważaniem