Opóźniający się okres a stosowanie Biseptolsu

Witam, 14.02.15 miałam swój 1 raz z chłopakiem, zabezpieczył się prezerwatywą jednakże parę wejść zrobił bez zabezpieczenia.. 2 tygodnie później również mieliśmy parę wejść bez zabezpieczenia ( 3 dni przed planowanym okresem, którego do teraz nie dostałam, okres spóźnia mi się już 5 dni.. ) jest możliwość zajścia w ciąże? Dodam, że przez tydzień miałam infekcje dróg moczowych i brałam antybiotyk BISEPTOLS, również mogę mieć podejrzenie grzybicy, może to jest powodem spóźnienia? I ogromny stres..

Renata GrzechociĹska

Wszystkie podane przez Panią czynniki mogą spowodować opóźnienie okresu. Stosunek przerywany nie jest metodą antykoncepcji.