Opóźniający się okres i ból miejsc intymnych: co to może oznaczać?

Witam. Mam mały problem, bo nie wiem co mi jest. Chodzi o to, że okres spóźnia mi się 4 dni, ale chwilami czuję silniejszy ból od podbrzusza aż w pochwie. Nie wiem czemu mnie pochwa chwilami boli. Proszę o odpowiedź.

ponad rok temu

Redakcja abcZdrowie

Witamy serdecznie!

W przypadku aktywności seksualnej przyczyną braku miesiączki może być ciąża. Aby ją wykluczyć należy wykonać test ciążowy dostępny w aptece. Ból miejsc intymnych może być związany z zakażeniem układu moczowo-płciowego. W celu diagnostyki dolegliwości powinna Pani udać się do lekarza specjalisty ginekologa. Po badaniu możliwe będzie postawienie właściwego rozpoznania oraz wdrożenie odpowiedniej terapii.