Opóźnienia miesiączki a grypa

Witam . Od 2 miesiecy moja miesiaczka wyglada dosc dziwnie . W ubieglym miesiacu mialam miec miesiaczke 14 grudia a pojawila mi sie 24 grudnia . Trwala 4 dni i wyadala jak zwyczajna miesiaczka . Dzis jest 32 dzien cyklu a cykle mam o 27ub 28 dni . Ostatnio bylam przeziebiona . Czy grypa ma wplyw na opuznienie sie miesiaczki ?

Tak, schorzenia wirusowe oraz cięższe choroby ogólne zaburzają funkcję jajników. Oczywiście nie zawsze i nie u wszystkich. Najczęściej powodują plamienia. Należy zaczekać i jak nadal będzie to Panią niepokoiło to należy pomyśleć o diagnostyce.