Opóźnienia miesiączki, bóle brzucha i piersi a negatywne testy ciążowe

Bardzo proszę o odpowiedz na moje pytanie.Miesiaczka opóznia mi się o 20 dni.Zrobiłam 3 testy ciążowe i wyszły negatywne wszystkie.Byłam u lekarza i za kilka dni mam powtórzyć test .Lekarz powiedział ze jak wyjdzie negatywny to zrobimy echo.Dodam ze bardzo boli mnie podbrzusza,czuje skurcze macicy.Tak jakbym miała dostac miesiaczke.Biore tabletki no spa.Boje się bardzo zebym nie poroniła.Równiez czuje jak mam wzdęty brzuch,bola mnie piersi ,sikam i mam białe upławy mleczne,bezwonne z pochwy.
KOBIETA ponad rok temu

Lek. Izabela Ławnicka

Witam!
Niestety nie ma takiej możliwości, by na podstawie podanych informacji potwierdzić lub wykluczyć ciążę. Proszę postępować zgodnie z zaleceniami lekarza ginekologa, tj. powtórzyć test ciążowy lub wykonać badanie poziomu hormonu beta-hCG z krwi, co będzie bardziej wiarygodne. W zależności od wyniku będzie Pani miała wykonane USG. Proszę być pod stałą kontrolą specjalisty ginekologa.