Opóźnienia miesiączki i negatywne testy ciążowe

Witam. Już drugi miesiąc spóźnia mi się miesiączka. Zrobiłam już dwa testy ciążowe i każdy wyszedł negatywnie. Zawsze się zabezpieczaliśmy z partnerem ( prezerwatywa ) nie zmieniałam nawyków żywieniowych, nie byłam na diecie, nie wykonywałam większej aktywności fizycznej. Po drodze nabawiłam się grzybicy pochwy, którą wyleczyłam środkami z apteki. Co może być przyczyną opóźnienia miesiączki ? Czy testy mogą się mylić ?

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam, infekcja może byc przyczyna zmiany długości cyklu. Jesli okres nie pojawi sie w najbliższym czasie prosze skonsultować sie z ginekologiem. Pozdrawiam.