Opóźnienia w wystąpieniu miesiączki, bóle podbrzusza i częste oddawanie moczu

Witam! Mam pare objawow ktore mnie niepokoja. Ostatnia miesiaczka spoznila mi sie 5 dni (co wczesniej raczej sie nie zdarzalo), mam brzucha/podbrzusza i bardzo czesto oddaje mocz. Zrobilam ogolne badanie moczu i posiwe i nic nie wyszlo, zadnych bakteri. Bylam tez u ginekologa, co prawda nie zrobil mi cytologi ale zbadal mnie i nic nie wyglada niepokojaco. Jakie moga byc przyczyny moich dolegliwosci. Nie wiem czy to moze miec cos wspolnego, mam kamienice zolciowa, od 2 lat bez dolegliwosci.

Marta Mielniczuk

Zaburzenia cyklu menstruacyjnego mogą być spowodowane m.in: stresem, zmianą diety, zmianą klimatu, wysiłkiem fizycznym oraz wieloma innymi czynnikami, jednokrotne opóźnienie wystąpienia miesiączki nie jest powodem do niepokoju. Pozdrawiam