Opóźnienia w wystąpieniu okresu i nabrzmiałe piersi a prawdopodobieństwo ciąży

Witam :-) okres spoznil mi sie 5 dni przed okresem mialam i mam nabrzmiale piersi wzdenty brzuch . Teraz mam brazowe plamienia i bole brzucha raz sa jak podczas miesiaczki a raz kujace. Czy moge byc w ciazy.? Dodam ze jestem bardzo rozdrazniona od jakiegos czasu. Pozdrawiam i dziekuje za odpowiedz

Lek. Izabela Ławnicka

Witam!
Opisane przez Panią objawy są dość mało charakterystyczne, co oznacza, że nie ma takiej możliwości, by na ich podstawie wykluczyć lub potwierdzić ciążę. W tym celu proszę wykonać test ciążowy lub badanie poziomu hormonu beta-hCG z krwi.