Opóźnienie miesiączki a badanie DHEAS

Witam! Mam problem gdyż spóźnia mi się okres. Byłam u ginekologa który zlecił mi badania. Po wyjściu poszłam zrobić badanie (jakiegoś hormonu, ale nie pamiętam jakiego) które zostało mi zlecone. Jako że było bezpłatne to zrobiłam je. Jednak dostałam też karteczkę by zbadać progesteron, testosteron, DHEAS. Jednak to było płatne i nie było mnie stać na tamtą chwilę by je zrobić. Czy mogę teraz wykonać te kolejne badania po jakimś czasie? Czy powinnam wszystkie zrobić w jednym czasie?

Aleksander Ropielewski

Nie wiem jakie badaie przeprowadziła Pani poprzednio. Ważne aby kolejne badanie było przeprowadzone w wyznaczonej przez lekarza fazie cyklu.