Opóźnienie miesiączki a luteina

BYŁAM U GINEKOLOGA Z POWODU OPUZNIAJACEJ SIĘ MIESIĄCZKI .PO BADANIU LEKARZ STWIERDZIŁ ŻE MAM POLIPA 6 MM.PRZEPISAŁ LUTEINĘ NA WYWOŁANIE OKRESU,A PO OKRESIE KONTROLNA WIZYTA I PRAWDOPODOBNIE ZABIEG W SZPITALU.PROSZE MI WYTŁUMACZYC CO TO SĄ POLIPY I CO PRAWDOPODOBNIE MNIE CZEKA

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Polipy są to uwypuklenia błony śluzowej. Są to zmiany o charakterze łagodnym.