Opóźnienie miesiączki a negatywny wynik b-HCG

Witam ;) Kilka miesięcy temu poroniłam pierwszą ciąże. Kiedy dostaliśmy tylko zielone światełko od lekarza od razu wzięliśmy się do roboty ;) Ostatni okres miałam 9 czerwca, teraz powinnam dostać 9 lipca. Okres spóźnia mi sie już tydzień.Byłam u lekarza i po zrobieniu usg stwierzdił ciąże.Niestety wynik z krwi beta hCG wyszedł negatywny. Mam wszelkie objawy ciązy:obrzmiałe piersi, ciemniejsze i czułe na dotyk sutki, do tego dochodza mdłości i zmecznie, senność. Czy to jednak może byc ciąża?

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuję powtórzyć badanie poziomu beta hcg i koniecznie ponownie udać się do lekarza ginekologa.