Opóźnienie miesiączki a ryzyko ciąży po stosunku w prezerwatywie

Spoznia jej sie okres 5 dni W tym miesiacu kochalismy sie 2 razy pierwszym razem 2dni przed jej dniami plodnymi, a 2 razem okolo 7 dni po dniach plodnych. W obu przypadkach zabezpieczylismy sie prezerwatywa, po obu stosunkach byla cala(sprawdzalem ja po stosunku). Dodam jeszcze ze nigdy nie dochodze w niej, nawet z prezerwatywa wole wyjsc. Rowniez miala ostatnio troche stresu zwiazanego z ocenami w szkole, studniowka i lekkimi klotniami ze mna. Czy jest to mozliwe ze jest to ciaza a nie stres?

Dzień dobry!

Jeśli stosunki były skutecznie zabezpieczone prezerwatywą prawdopodobieństwo ciąży niemal nie istnieje. Nic nie stoi jednak na przeszkodzie, aby wykonać test ciążowy.

Pozdrawiam!