Opóźnienie miesiączki a seks w 19-dniu cyklu

Witam! Mam problem ze spóźniającą się miesiączką. Powinnam dostać ją już 4 dni temu. Do tej pory mój cykl był regularny i wynosił 28 dni.Wykonałam test ciążowy z moczu - wynik negatywny oraz HCG całkowite z krwi - negatywne. Współżyłam z chłopakiem w 19 dni cyklu jednak nigdy nie doszło do wytrysku wewnątrz pochwy. Czym może być spowodowany takie opóźnienie? Czy to możliwe, że jednak jestem w ciąży? Z góry dziękuję za odpowiedź.

Aleksander Ropielewski

Jest wiele przyczyn spóźniającego się okresu jak np. infekcje, stres, zmiany warunków otoczenia (podróże). Z opisu sytuacji jest małe prawdopodobieństwo ciąży w Pani przypadku.