Opóźnienie miesiączki o 4 dni a ciąża

Witam,spóźnia mi się miesiączka już 4dni,zrobiłam dziś test ciążowy wyszedł negatywny(minęło pomiędzy 12a23dni od domniemanego zapłodnienia)wczoraj zauważyłam jakiś płyn wyplywajacy z piersi dosłownie kilka kropel.Ostatnio w domu również panowała grypa żołądkowa.Ostatnio zaczęłam też ćwiczyć (200-300brzuszkow dziennie)oraz jakieś tydz temu prawie nie jadłam ze względu na stres. czy jest duże ryzyko ciąży czy to po prostu stres i ćwiczen(stosunek przerywany/z prezerwatywa, dni płodne i nieplodne)

Lek. Katarzyna Szymczak

Na podstawie powyższych infrmacji mogę jedynie powiedzieć, że ciąża jest prawdopodobna.
Pozdrawiam