Opóźnienie miesiączki o 4 dni a ryzyko ciąży

Witam,Spóźnia mi się miesiączka 4 dzień(ostatnia była 16lutego) wykonałam 2 testy ciążowe pierwszy 2 dni temu i dzisiaj jeszcze jeden oba negatywne,po 1 dnu na pierwszym tescie pojawiła sie 2 biała kreska, czy możliwe że za wcześnie zrobiłam test?? Bole podbrzusza miałam tydzień przed terminem spodziewanej miesiaczki i do teraz nic,wizytę u lekarza mam dopiero we wtorek :/ nie mogę sie na niczym skupić bo ciągle mam jedną myśl,bardzo proszę o porade

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam, testy raczej wykluczają ciąże jednak nie wiem kiedy doszło do stosunku płciowego. Radzą pomimo niskich szans, że jest Pani w ciąży udać się do lekarza celem potwierdzenia. Pozdrawiam