Opóźnienie miesiączki o 6 dni a ciąża

Witam. Mam taki problem. Okres spoznia mi sie 6 dni mam bole podbrzusza piersi glowy i czasami wystepuja mdlosci. Robilam test ciazowy 1, 5 tyg po stosunku jednak wyszedl negatywny. Czy mozliwe ze dolega mi cos innego niz ciaza? Powinnam udac sie do lekarza czy poczekac?

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje wykonać badanie beta hcg z krwi i następnie udać się do ginekologa bez względu na wynik. Konieczne jest badanie lekarskie aby móc coś więcej powiedzieć.