Zapytaj lekarza

1 , 0 1 0 , 2 1 5

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Opóźnienie miesiączki po przerwaniu antykoncepcji hormonalnej

witam, przygotowujac sie do zabiegu chirurgicznego, przerwalam antykoncepcje po 3 tabletkach, ostatnia tabletke Yaz wzielam 13 marca, dzis jest 8 kwiecien a ja nie mam miesiaczki, jedynie lekkie jednorazowe pobrudzenie wkladki higienicznej jakies 4 dni temu, do tej pory wspolzylam 3 razy, stosunek przerywany, test ciazowy jest negatywny. czy po takim przerwaniu tabletek normalny moze byc brak miesiaczki lub jej opoznienie?
KOBIETA, 33 LAT ponad rok temu

Nieregularne miesiączki

Lek. Piotr Pilarski Stażysta/Rezydent, Bydgoszcz
79 poziom zaufania

Tak jest to normalne. Jeśli cykl nie wyrówna się w ciągu 3 miesięcy sugeruję wizytę u ginekologa.

Pozdrawiam.

umów wizytę 0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Strefa Kobiety