Opóźnienie miesiączki podczas przyjmowania leku Divascan

Witam, od 3 tygodni biorę tabletki Divascan, które zapisał mi neurolog. Chciałabym wiedzieć czy mają one wpływ na opóźnienie miesiączki, ponieważ od tygodnia się ona nie pojawia. Zawsze z partnerem jesteśmy bardzo ostrożni i zabezpieczamy się przed każdym stosunkiem. Zrobiłam test ciążowy, ale nie wykazał on ciąży.

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Istnieje niewielkie ryzyko, że to działanie niepożądane leku. Jeśli jednak krwawienie nie pojawi się w ciągu najbliższych dni, sugeruję konsultację ginekologiczną.