Opóźnienie miesiączki u 20-letniej osoby

Witam.Około 2ch tygodni temu kochałam się z partnerem.Była to mniej więcej data zaraz po dniach płodnych.Nigdy nie miałam problemu z regularnością cyklu.Lecz właśnie teraz okres spóźnia się już ponad tydzień i nic nie wskazuje na to by się ponownie rozpoczął. Zaczyna mnie to trochę martwić.Parę dni temu robiłam test, który wyszedł negatywnie.Na wizytę u lekarza jestem zmuszona jeszcze poczekać.Dodam,że nawet duży stres,choroby nigdy nie wpływało to na mój cykl.Czy test mógł wykazać błędny wynik?

Aleksander Ropielewski

Istnieje nieduża możliwość pomyłki lub też test został wykonany zbyt wcześnie. Proszę wykonać badanie poziomu beta hCG w surowicy krwi.