Opóźnienie o 22 godziny w przyjęciu tabletki antykoncepcyjnej z nowego opakowania

witam. Wczoraj (wtorek) o godzinie 21.30 powinnam przyjąć pierwszą tabletkę z nowego blistra, po tygodniowej przerwie (biorę Levomine)jednak zapomniałam o tym i przyjełam ją dopiero dzisiaj ok godz. 19 (mineło 22h). Wczoraj wieczorem doszło do stosunku, do wytrysku doszło w środku. Jak wysokie jest ryzyko zajścia w ciążę? czy powinnam przyjać tabletkę "po". Z góry dziękuję za odpowiedź.

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam,
Szanowna Pani, zabezpieczenie nie było pełne. Zalecam przez najbliższy tydzień stosowanie dodatkowego zabezpieczenia. Pozdrawiam