Opóźnienie okresu na skutek brania leku

Witam dostałam Dostinex na zanik laktacji i już 2 tygodnie nie dostałam okresu (wcześniej moje miesiączki były regularne jak w zegarku)czy to lek może byc tego przyczyną i ile może to jeszcze trwać czy powinnam wybrać sie do lekarza.

Witam! Brak miesiączki nie jest typowym działaniem niepożądanym preparatu. W związku z czym proponuje udać się do ginekologa który przeprowadzi bezpośrednie badanie.