Opóźnienie okresu po stosunku w dni płodne bez zabezpieczenia a ryzyko ciąży

Witam. Okres spóźnia mi się 4 dzień. Kochałam się z chłopakiem w dni płodne bez zabezpieczenia, nie doszło do wytrysku w środku, było tylko kropelkowanie. Wydziela mi się coraz mniej śluzu,białego, podobnego do budyniu. Swędzi mnie ,,to miejsce''. Testu nie mogę na razie zrobić, ani pojechać do ginekologa. w skali od 1-100 jakie jest prawdopodobieństwo że jestem w ciąży? Czy w ogóle ono jest?

Lek. Magdalena Pikul

Witam. Stosunek przerywany nie jest pewną metodą antykoncepcji. W opisanym przypadku nie można wykluczyć ciąży. Nie da się jednak określić dokładnie jej prawdopodobieństwa.