Opóźnienie w stosowaniu antykoncepcji hormonalnej

Witam, mam pytanie czy jak przyjęłam 15 tabletkę z 8 godzinnym opóźnieniem to czy powinnam stosować się do reguł z drugiego czy trzeciego tygodnia. Czy jest ryzyko zajścia w ciąże skoro współżyłam dzień wcześniej.

Witam serdecznie. 15 tabletka to trzeci tydzień. Jeżeli jednak opóźnienie nie było większe niż 12h nie ma powodów do obaw.