Opóźnienie w wystąpieniu okresu i negatywny test ciążowy po pettingu

Witam. Mojej dziewczynie spóźnia się okres, miał wystąpić 20 sierpnia, spóźnia się już 6 dzień. Uprawialiśmy peeting, kontaktu ze spermą nie było, robiliśmy test w dzień spodziewanego okresu (20 sierpnia) wyszedł negatywny. Dziewczyne od czasu do czasu boli brzuch, oraz niekiedy pojawia jej się większa ilość śluzu. Czy może być to spowodowane? PS Zazwyczaj okres spóźniał jej się max 3 dni. Pozdr

Lek. Marta Gryszkiewicz

Opóźnienie miesiączki może mieć bardzo wiele przyczyn. Jeśli nie było kontaktu nasienia z drogami rodnymi to jak niby miałoby dojść do zapłodnienia? Wskazana konsultacja ginekologiczna.