Opóźniona miesiączka a dni płodne

Witam. Staramy się z partnerem o dziecko, mam regularne cykle tj 30-31dni, jednakże ostatnią miesiączkę ktorą powinnam dostac 21.10 dostałam z opóźnieniem 11dni, tj 31.10. Mam pytanie kiedy w tym przypadku wystąpią dni płodne? Z góry dziękuje za odpowiedz.

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Jeżeli ostatnia miesiączka zaczęła się 31.10 to okres dni płodnych przypada mniej więcej na 12-18 listopada.