Opóźniona miesiączka a stres

Witam, W wyniku stresu związanego w z podróżą miesiączka nastąpiła w 18 dniu cyklu, standardowo pojawiała się po 31-32 dniach. Pierwszego dnia okresu kochałam się z moim partnerem bez zabezpieczeń z zakończeniem w środku. Czy w związku z przesunięciem terminu miesiączki możliwe jest zajście w ciążę?

Dzień dobry!

Każdy stosunek bez zabezpieczenia (antykoncepcji) może zakończyć się ciążą. Jedynie na podstawie obliczeń nie jest możliwe pewne określenie, kiedy miały miejsce dni płodne. Konieczna jest dodatkowa obserwacja śluzu, pomiar temperatury oraz systematyczne prowadzenie notatek na ten temat, aby zaobserwować prawidłowości. Proszę wykonać test ciążowy.

Pozdrawiam!