Opóźniona miesiączka poprzedzona silnym bólem podbrzusza

Witam serdecznie ostatnio miałam nietypowy jak zazwyczaj okres lub plamienie nie wiem jak to nazwać do końca, był opóźniony o dwa dni niż zwykle a mam regularnie bardzo miesiączki, rozpoczął się w poniedziałek z silnym bólem podbrzusza, średnią obfitością ale innym kolorem początkowo czerwono jasnym a później brązowym, na drugi dzień już był "skąpy" a kolejne dni to były tylko takie sobie plamienia. Chciałam zapytać czy to traktować jako miesiączkę, okres czy być może krwawienie innego rodzaju.

Ten nietypowy okres, to najczęściej nie okres, a plamienie spowodowane uwalnianiem toksyn. W tej lokalizacji kobiety najczęściej mają cysty, które są niczym innym, jak skupiskiem nagromadzonych toksyn.