Opóźniony cykl miesiączkowy u 23-latki

Witam. Mam 23 lata. Od dwóch miesięcy mam opóźniony cykl miesiączkowy. Zawsze trwał on 29 dni, jednakże od tego czasu trwa 37 dni. Jestem zaniepokojna i chciałabym dowiedzieć się jaka mogłaby być przyczyna tej niereguralności?

Renata GrzechociĹska

Witam.
Trudno ocenić przyczyny takich zmian bez odpowiednich badań i zebrania dokładnego wywiadu, dlatego proszę udać się do ginekologa.
Pozdrawiam