Opryszczka na ustach w 5. tygodniu ciąży

Witam, mam 36 lat i jestem w 5 tyg ciąży poraz 3 mam opryszczke na ustach slyszalam ze to niebezpieczne bylam u lekarza ale nic mi nie zapisal co robic ? dodam ze juz 2 razy poronilam bardzo prosze o pomoc dziekuje

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę zachować przede wszystkim uwagę aby z ust nie przenieść infekcji na drogi rośnie. infekcja jest niebezpieczna bardziej przy opryszczce narządów płciowych i porodzie naturalnym.