Opryszczka rogówki i zespół suchego oka po usunięciu guza oczodołu

W X 2013 przeszłam operacje usuniecia guza oczodołu.ze szpitala wrociłam z opryszczka rogówki i zespołem suchego oka,Obecnie uzywam antybiotyk VUGAMOX 3xdziennie jesli próbujemy odstawic antybiotyk objawy sie nasilają.wiec od X jestem cały czas na antybiotyku +sztuczne lzy.Mam ciągle zmiany na rogówce-okulista poinformował mnie ze jedynym spobobem ktory daje 50%szans na poprawe jest zeszycie powiek----czy są inne sposoby na uratowanie oka? co moge jeszcze zrobic/.gdzie sie udac?

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Nie powodów, żeby podważać terapię zaleconą przez lekarza, który miał możliwość zbadania pacjenta. W razie wątpliwości proszę udać się na wizytę do innego specjalisty okulisty.