Opryszczka wargowa a wyczuwalne węzły chłonne

witam ostatnio tydz temu miałam opryszczke wargowa która dzis juz znikneła jest tylko mały slad i od tamtego momentu wyczułam jeden wezeł nad obojczykiem i dwa pod nim sa miekkie przesuwalne.troche sie zmniejszyły ale cały czas je czuje czy one moga takie zostac?i czy to od opryszczki?ile jeszcze czasu moga znikac?

Lek. Tomasz Budlewski

Jeżeli nadal sie utrzymują proszę koniecznie udac sie do lekarza rodzinnego, po badaniu bedzie mozna coś więcej powiedzieć.