Opryszczka wargowa w 33. tygodniu ciąży

witam jestem w 33 tygodniu ciazy wlasnie dostalam wirusa opryszczki wargowej ale to nie pierwszy raz tylko mam je czesto praktycznie co roku prosze mi powiedziec czy moge smarowac opryszczke mascia herpex czy czyms innym?

Aleksander Ropielewski

Może Pani stosować miejscowe preparaty heviranu. Warto rozważyć również kurację doustną heviranem w przyszłości.