Opryszczka wirusowa narządów płciowych a grudki perliste

Witam ponownie Dziękuję bardzo za odpowiedz jednak prosiłbym jeszcze żeby mi pan odpowiedział czym najlepiej leczyć taką opryszczkę wirusową i czy nie trzeba by było zrobić jakiegoś wymazu żeby mieć 100 % pewność co mi dolega? Co do gródek perlistych to miałbym wątpliwości gdyż nigdy wcześniej ich nie miałem i pojawiły się wraz z podrażnieniem , ponadto są znacznie mniejsze niż te które widziałem na zdjęciach borykających się z tym problem . Pozdrawiam i z góry dziękuję .

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
W celu potwierdzenia rodzaju zmiany należy pobrać materiał do badania histopatologicznego. Leczeniem powinien zająć się specjalista chorób zakaźnych lub dermatolog. Proszę udać się do odpowiedniego lekarza, który pokieruje procesem diagnostyczno-leczniczym.