Opuchlina łydki i zmiany stanu skóry

Witam mam pytanie dotyczace mojej narzeczonej otoz chodzi o to ze ma problem z lewa noga ktora puchnie oraz lydka zmienia stany skorne noga od czasu do czasu sie zablokuje i nie mozna isc ani stanac na nia pojawiaja sie tez since na lydce lekarz ktory leczyl moja narzeczona prywatnie okazal sie oszustem za pieniadze ktorym wyciagnol tylko pieniadze i tak napdawde nic nie zrobil

Witam. Opisane objawy mogą być skutkiem niewydolności żylnej. Proponuję wizytę u lekarza POZ który przeprowadzi bezpośrednie badanie i pokieruje dokładną diagnostyką.