Opuchlizna, ból i szczypanie w nodze po operacji żylaków

Witam , operację żylaków miałem 08.01.16r ( wypis ze szpitala ) Termoblacja laserowa żyły odpiszczelowej lewej . Flebektomia żylaków met. Varadyego ) zauważyłem,że od jakiegoś czasu noga mi puchnie w okolicy kostki , czuje dyskomfort i lekki ból(szczypanie) dalsza część nogi ładnie się goi i nie jest opuchnięta. Na codzień chodzę w pończosze uciskowej . Bardzo proszę o odpowiedź czy to normalny objaw przy gojeniu czy coś jest nie tak ? Z góry dzikuję za odpowiedź .

Gojenie związane jest z różnymi objawami, jednak jeżeli któreś z nich niepokoją bardziej, warto skonsultować to z lekarzem prowadzącym.

Nie znam stanu sprzed operacji , nie znam zakresu , przebiegu, efektu koncowego operacji , przebiegu pooperacyjnego ani stanu obecnego - bez zbadania nie jest to możliwe!!! Nie jestem w stanie powiedzieć nic konkretnego! - prosze koniecznie zglosić się pilnie do operatora!!! zz