Opuchlizna ciała, drętwienie kończyn, sucha skóra i krew w stolcu u 25-latki z niedoczynnością tarczycy

Witam Mam 25 lat od zawsze mialam problemy z nadwaga.mam niedoczynność tarczycy.biorę euthyrox 100. nie mogę schudnac badania tsh w normie.w ost wynikach wyszlo mi mpv 12.6 nie wiem co to moze znaczyc. od dwoch miesiecy gorzej sie czuje. puchniemi ciało drętwieją kończyny jak coś ciężej popracuje, nie moge nawilzyc swojej skory zadnymi balsamami nawet dla niemowlat , przez 4 dni oddawalam stolec z krwią.Moje badania cholesterol 221mg/dl, tsh 0.382ulu/ml,ft33.31pg/mg,ft420.27pmol/l proszę odp

Ewa Kozłowska Dietetyka, Warszawa

Witam, proszę ustalić dietę u dietetyka oraz wykonać badania na krew ukrytą w kale. Jeżeli krew miała jasny kolor prawdopodobnie to żylaki odbytu ale mozna to ustalić na wizycie u lekarza specjalisty.

Pozdrawiam