Opuchlizna dłoni

od pewnego czasu mam opuchnieta lewa dlon , jaka moze byc tego przyczyna , dodam ze ogolnie to nic mi nie dolega
ponad rok temu

Lek. Magdalena Pikul

Witam!
Przyczyn dolegliwości może być wiele: uraz, nadwyreżenie stawu, choroby autoimmunologiczne itp. Diagnoza wykracza poza możliwości internetowe. Proszę zgłosić się do lekarza rodzinnego celem dalszej diagnostyki (niewykluczone, że konieczne bedzie badanie obrazowe-USG lub RTG).