Opuchlizna dolnych powiek, bóle mięśni i stawów

witam serdecznie , jestem po wizycie u endykrynologa,puchną mi dolne powieki oraz bolą mnie mięśnie i stawy, wykonałam badania :ESTRADIOL 252, LH WYNIK- 22,29, FSH 20,80 PROGESTERON 24 ,FT,77, PROLAKTYNA 492,32, BADANIA BYŁY WYKONANE 31 DNI CYLKU, MIESIĄCZKA OPÓZNIŁA MI SIĘ O 9 DNI, TSH 1,27, FT4 10.48 NIBY WSZYSTKO W NORMIE A LEKARZ PRZEPISAŁ MI Euthyrox n25 1/2 TABLETKI.PROSZĘ O OPINIE CZY TO LECZENIE JEST KONIECZNE, BO JUZ NIC NIE ROZUMIEM.WYNIKI SĄ W NORMIE PRZECIEŻ

Lek. Bartosz Małek

Szanowna Pani,
Wyniki należy odnieść do Pani stanu zdrowia. Zasadność leczenia powinna być oceniona podczas konsultacji lekarskiej po przeprowadzeniu badania.