Opuchlizna i ból dużego palca u stopy po ukłuciu pinezką

Dzień dobry mam problem . Wczoraj uukulam sie pinezką duży palec u stopy ( niestety pinezką znajdowała się na dywanie i była niezauważalna ) ukłucie było małe , trochę poleciało krwi natomiast od tamtej pory palec spuchl i strasznie boli tak jakby pulsuje ... nie ma żadnego zaczerwienienia . ZDEZYNFEKOWALAM go woda utleniania i smaruje przecibolowa, przdciwobrzekowa maścią. CZEMU TAK BOLI ?

Lek. Katarzyna Szymczak

Być może ukłucie trafiło na nerw i dlatego teraz czuje Pani takie ból, radzę robić zimne okłady i samrować maścią przeciwzapalną, jeśli objawy nie ustąpią udac się do lekarza.
Pozdrawiam