Opuchlizna i ból stopy po ukąszeniu kleszcza

W Lipcu ukąsił mnie kleszcz między palcami stopy prawej Tydzień póżniej zaczęła mnie strasznie boleć pięta i okolica kostki Miesiąc chodziłam o kulach Po 4 miesiącach nadal noga napuchnięta i ograniczenie ruchu Czy to może być przyczyną? bo lekarz twierdzi że to zapalenie ścięgien Proszę o poradę

Lek. Tomasz Budlewski

Przyczyn tego typu dolegliwości może być wiele. Aby móc podejrzewać cokolwiek konieczne jest badanie lekarskie. Proponuję udać się do ortopedy. Jeżeli lekarz stwierdził taką jednostkę chorobową to proszę kierować się jego zaleceniami. Bez badanie więcej nie mogę pomóc.