Opuchlizna i bóle kolan u nastolatki

Witam! Od 3 lat bola mnie kolana. Teraz zaczynaja bolec tez inne stawy. Bylam u ortopedy, zalecil ruch. Problem w tym, ze po wysilku puchnie mi lewe kolano. Ciagle cos w nim przeskakuje. Bol jest uciazliwy. Wlasciwie to wydaje mi sie, ze jest ono caly czas lekko spuchniete (jego okolice tez). Co moze mi dolegac?

Magdalena StusiĹska

Nie pisze Pani, czy kiedykolwiek doszło do jakiegoś urazu kolana. Potrzebne jest dokładne zbadanie fizykalne stawów oraz kręgosłupa. Proszę ponownie skonsultować się z ortopedą.