Opuchlizna i bóle łydek przy siedzeniu

Puchną mi łydki i bolą jak siedzę,dodam że miałam badanie dopplera żył,ale wszystko jest ok.A wczesniej miałam uraz kolana bolało miesiąc potem przeszło na parę dni i po paru dniach zaczęła mi puchnąć jedna łydka a po 3 miesiącach druga.Już nie wiem co mam mam robić bo boli i boli,chodzę od lekarza do lekarza przepisują lekarstwa i nic nie pomaga,Bardzo proszę o pomoc.Urszula Tomala

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Problem może wynikać z niewydolności krążenia lub zastoju zylnego, które jest konsekwencją tego pierwszego. Dodatkowo warto zwrócić uwagę na zaburzenia mikro i makroelementów.