Opuchlizna i bóle w jednym z kolan

Witam od około 3 miesięcy bolą mnie kolana jak próbuje przyklęknąć i wczoraj spuchło mi prawe kolano Gdzie mogę szukać pomocy do jakiego specjalisty mam się udać pozd.

Kontrola i diagnostyka ortopedyczna.
Do tego czasu proponuję ograniczenie aktywności, miejscowo żele p/zapalne i rozpocząć terapie preparatem glukozaminy (np. Arthron Complex 2x1tbl)

Witam, wszystko zależy w której części Pana boli. Najczęściej możemy mieć do czynienia z konfliktem rzepkowo - udowym. Proszę udać się do ortopedy i/lub fizjoterapeuty. Ewentualnie delikatnie spróbować rozciągnąć mięsień 4głowy po prawej stronie.