Opuchlizna i ciasnota pochwy przy stosunku

Mam 19 lat.Od paru miesięcy współżyję z moim pierwszym partnerem,zabezpieczamy się prezerwatywami i biorę tabletki(Vibin).Często uprawiamy seks i nigdy nie było problemu z ciasnotą mojej pochwy.Ostatnio jednak byłam tak spuchnięta i ciasna , że pomimo podniecenia ledwo zdołał włożyć palce , a ze stosunku nic nie wyszło.Czy może to być objaw ciąży,alergii albo czegoś innego?Badałam się u ginekologa w marcu i stwierdził,że mam niegroźną nadżerkę , której nie trzeba leczyć,ale może się mylil?

Lek. Tomasz Budlewski

Być moze to infekcja. Proszę jeszcze raz udać sie fdo ginekologa konieczne badanie