Opuchlizna i ciemne miejsca na prąciu po obrzezaniu całkowitym

Witam, jestem 48h po obrzezaniu całkowitym. Przez ile będzie utrzymywała się opuchlizna? I czy ciemne,siwe miejsca na pręciu to miejsca po znieczuleniu? Za jaki czas nabiorą one normalnego koloru ?? (bo troszkę brzydko to wygląda)

- Około 2-3 tygodnie
I czy ciemne,siwe miejsca na prąciu to miejsca po znieczuleniu? Za jaki czas nabiorą one normalnego koloru ?
- To zapewne krwiak powstały w czasie operacji. Typowa sytuacja. Powinien wchłonąć się do tygodnia góra dwóch.