Opuchlizna i drętwienie dłoni

Czy to moze bardzo zaszkodzić w funkcjonowaniu ręki? Witam Moja koleżanka wzięta igłę taka z apteki i kilka razy wbiła w nadgarstek najprawdopodobniej w nerw pośrodkowy i dłoń zaczęła jej sinieć chwilami...znaczy np przez godz ma siną a potem przez chwilę normalną, raz ma czucie raz nie, ból wiadomo i uczucie jakby coś w tej ręce i w nerwie miała. Dłoń jest napuchnięta i drętwieje chwilami. I ten ból wraz z utratą czucia idzie w górę do np łokcia i tam się utrzymuje przez jakiś.

"Funkcjonowanie ręki" jak to Pani pisze już jest zaburzone. Przez internet chce Pani leczyć koleżankę, zwłaszcza po urazie. Chyba oczywiste jest, że należy zgłosić się do lekarza.

Mogło dojść do uszkodzenia nerwu albo pęcherzyk powietrza uszkodził naczynie krwionośne. Proszę udać się do lekarza. Pozdrawiam, Paweł Czarnocki