Opuchlizna i obrzęk od nadgarstka do łokcia
Jakieś 3 miesiące temu mocno się uderzyłam ręka od strony zewnętrznej w ścianę. Była duża opuchlizna od nadgarstka do łokcia i rownież był obrzęk. Ręka mogłam trochę poruszyć. Teraz minęło tyle miesięcy a ta ręka dalej boli jak dotknę albo jak popchne drzwi. Nie byłam na RTG ponieważ nie uważałam ze jest taka potrzeba. Smarowałam maściami ketonal,voltaren i altacetem. Teraz tą kość czuje bardziej niż u lewej ręki. I ta kość jest taka twarda. Co mi sie mogło wtedy stać i co teraz mi sie dzieje?

KOBIETA, 21 LAT ponad rok temu
Co jeść przy dolegliwościach ze strony układu ruchowego?
Twój układ ruchowy daje Ci w kość? Pokonaj to... dietą. Sprawdź, co warto jeść, aby kręgosłup nie bolał. Dietetyk kliniczny podpowiada, na jakie produkty warto zwrócić uwagę.
Szanowna Pani, bez zbadania Pani trudno udzielić porady. Dopiero po badaniu będzie można określić czy, a jeśli tak to jakie badania dodatkowe są niezbędne w celu postawienia rozpoznania i ew. wdrożenia leczenia. Biorąc pod uwagę fakt,że dolegliwości po urazie utrzymują się przez okres 3 miesięcy sugerowałbym niebagatelizowanie tych objawów. Pozdrawiam