Opuchlizna i obrzęk od nadgarstka do łokcia

Jakieś 3 miesiące temu mocno się uderzyłam ręka od strony zewnętrznej w ścianę. Była duża opuchlizna od nadgarstka do łokcia i rownież był obrzęk. Ręka mogłam trochę poruszyć. Teraz minęło tyle miesięcy a ta ręka dalej boli jak dotknę albo jak popchne drzwi. Nie byłam na RTG ponieważ nie uważałam ze jest taka potrzeba. Smarowałam maściami ketonal,voltaren i altacetem. Teraz tą kość czuje bardziej niż u lewej ręki. I ta kość jest taka twarda. Co mi sie mogło wtedy stać i co teraz mi sie dzieje?

Szanowna Pani, bez zbadania Pani trudno udzielić porady. Dopiero po badaniu będzie można określić czy, a jeśli tak to jakie badania dodatkowe są niezbędne w celu postawienia rozpoznania i ew. wdrożenia leczenia. Biorąc pod uwagę fakt,że dolegliwości po urazie utrzymują się przez okres 3 miesięcy sugerowałbym niebagatelizowanie tych objawów. Pozdrawiam